Yeni Gelenler

Son Yazılar

Yeni ürünler, trendler ve kampanyalarla ilgili tüm bilgiler blogumuzda

Bizi Takip Edin.

Güncel kampanyaları takip etmek için abone olmayı unutmayın.
Dur yolcu, bilmeden gelip bastığın, Bu Toprak, bir devrin battığı yerdir. Eğil de kulak ver, bu sessiz yığın, Bir vatan kalbinin attığı yerdir!

#Çanakkale #çanakkalezaferi Bir adam düşün ki hiç ölmüyor... #10kasım #atatürk #izindeyiz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu olsun 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur dolu mutlu bayramlar. #eidmubarek #mutlubayramlar 👰🤵 en eğlenceli düğün danslarında bu akşam 😂 bu çifte bayıldım 😍 #düğün #firstdance #dansşarkımız #gelin #damat #halay “..Siz genç arkadaşlar, yorulmadan beni takibe söz vermişsiniz. İşte ben özellikle bu sözden çok duygulandım. Yorulmadan beni takip edeceğinizi söylüyorsunuz. Fakat arkadaşlar, yorulmadan ne demek ? Yorulmamak olur mu? Elbette yorulacaksınız. Benim sizden istediğim şey yorulmamak değil, yorulduğunuz zaman dahi durmadan yürümek, yorulduğunuz dakikada da dinlenmeden beni takip etmektir. Yorgunluk her insan, her canlı için doğal bir durumdur. Fakat insanda yorgunluğu yenebilecek manevî bir kuvvet vardır ki, işte bu kuvvet yorulanları dinlendirmeden yürütür.

Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlâtları, yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeğe karar verenler asla ve asla yorulmazlar. Türk gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan yorulmadan yürüyecektir.” M. Kemal Atatürk #19mayıs Gelin mendillerimiz yola çıkmaya hazır, siparişleri paketlenmeye devaaam 😍😍😍#marifetlihanim #gelinmendili #halaymendili #halay #kinamendili #kinamendil #hediyelikmendil #mendil #halaybaşı #pullumendil #pullumendiller #tüylümendil #rumeli Pembe aşığı gelinler için #pembe #pembeaşkı #marifetlihanim #halay #kinamendili #gelinmendili #suslumendil #pullumendil #kina #tüylümendil #halay #halaymendili #halaybaşı

Sepetim boş.